O nas


Jesteśmy młodą, 6-osobową rodziną mieszkającą w Krakowie. Rodzice pochodzą z Krosna, gdzie poznali się w harcerstwie. Jesteśmy coraz bardziej ciekawi świata i otwieramy się na nowe wyzwania i możliwości. Staramy się jak najwięcej wędrować i zwiedzać - jak dotąd wyłącznie w południowej Polsce. Od 2016 roku Mama i Tata zaszczepiają dzieci swoją miłością do gór i poezji śpiewanej.


TATA - Krzysztof, jest miłośnikiem książek, gitary, gór i czekolady. W czasach liceum wraz z kolegami wygrał OMTTK - Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy. Marzy o podróżach i ciągle zabiera nas na różne wycieczki.

MAMA - Kasia, lubi czytać książki, piec rozmaite smakołyki (tarty, muffinki, ciasta), a także dawać upust artystycznej fantazji - ozdabiając przedmioty techniką decoupage, rysując czy robiąc przemeblowania. Mózg operacji, dzięki której na wędrówki nie chodzimy w dwóch lewych butach i bez prowiantu. Namiętnie słucha Ciszy Jak Ta i Korteza.


KACPER - pasjonat piłki nożnej i Super Strikas. Uwielbia rysować i tworzyć prace plastyczne, ma też dobrą pamięć do wierszyków i map. Spodobało mu się na Luboniu Wielkim i nie może się doczekać kiedy tam wrócimy.

ANTEK - uwielbia budować z klocków lego, biegać i bawić się z Kacprem. Najchętniej jadłby tylko ser żółty. We wszystkim naśladuje starszego brata. Ulubione powiedzenie: "na pewno to nie ja zrobiłem".

OLA - zakochana w Mamie i Tacie (bardziej w Tacie). Mistrzowsko stroi miny i ciągle dopomina się o jedzenie. Chętnie próbuje nowych smaków i jest bardzo zainteresowana zabawkami braci. Ulubione zajęcie: wyglądanie przez okno w poszukiwaniu piesków.

ANIELKA - najmłodszy członek ekipy, gdziekolwiek się pojawi wzbudza nieskrywany entuzjazm swoją bujną (mimo młodego wieku - 4 miesiące) czupryną. Cierpliwie znosi turystyczne zapędy rodziców i starszego rodzeństwa - cóż innego jej pozostało... Rodziny się nie wybiera :-)

W naszych wycieczkach brali też udział:
  • Babcia Jola i Dziadzio Bogdan
  • Wujek Bartek i Ciocia Dominika
  • Wujek Grzesiek
  • Ciocia Ania i Karolina
  • Ciocia Beata, Agata i Sabina
  • Ciocia Edyta i Wujek Grzesiek
  • Wujek Karol
  • Prababcia Ala

Komentarze